Количка

0 артикула
Начало ЕЛЕКТРОННИ ЕЛЕМЕНТИТЕРМОПРЕДПАЗИТЕЛИтермостат 190C NC V биметален 10A 250VAC

термостат 190C NC V биметален 10A 250VAC

Цена:3.90лв.
  • Код:
    11313
  • Тегло:
    0.045 кг
термостат 190C NC V биметален 10A 250VAC
термостат 190C NC V биметален 10A 250VAC