Количка

0 артикула
Начало ЕЛЕКТРОННИ ЕЛЕМЕНТИТРАНЗИСТОРИ ДРУГИ2SA1943 P 200V 15A 150W 20MHz TO264 транзистор TOSHIBA

2SA1943 P 200V 15A 150W 20MHz TO264 транзистор TOSHIBA

Цена:2.99лв.
  • Код:
    938
  • Тегло:
    0.003 кг
2SA1943 P 200V 15A 150W 20MHz TO264 транзистор TOSHIBA
2SA1943 P 200V 15A 150W 20MHz TO264 транзистор TOSHIBA