Количка

0 артикула
Начало ЕЛЕКТРОННИ ЕЛЕМЕНТИТРАНЗИСТОРИ ДРУГИ2SA1943 P 200V 15A 150W 20MHz TO264 транзистор

2SA1943 P 200V 15A 150W 20MHz TO264 транзистор

Цена:2.50лв.
  • Код:
    938
  • Тегло:
    0.003 кг
2SA1943 P 200V 15A 150W 20MHz TO264 транзистор
2SA1943 P 200V 15A 150W 20MHz TO264 транзистор