Количка

0 артикула
Начало ЕЛЕКТРОННИ ЕЛЕМЕНТИТРАНЗИСТОРИ ДРУГИ2SA968 P 160V 1.5A 25W100MHz TO220 транзистор

2SA968 P 160V 1.5A 25W100MHz TO220 транзистор

Цена:1.90лв.
  • Код:
    942
  • Тегло:
    0.002 кг
2SA968 P 160V 1.5A 25W100MHz TO220 транзистор
2SA968 P 160V 1.5A 25W100MHz TO220 транзистор