Количка

0 артикула

2SA970 P 120V 0.1A 100MHZ TO92 транзистор

Цена:1.00лв.
  • Код:
    943
  • Тегло:
    0.001 кг
2SA970 P 120V 0.1A 100MHZ TO92 транзистор
2SA970 P 120V 0.1A 100MHZ TO92 транзистор