Количка

0 артикула
Начало ЕЛЕКТРОННИ ЕЛЕМЕНТИТРАНЗИСТОРИ ДРУГИ2SA1964 P 160V 1.5A 20W 150MHz транзистор TO220F

2SA1964 P 160V 1.5A 20W 150MHz транзистор TO220F

Цена:2.20лв.
  • Код:
    12774
комплементарен с 2SC5248
2SA1964 P 160V 1.5A 20W 150MHz транзистор TO220F
2SA1964 P 160V 1.5A 20W 150MHz транзистор TO220F